top of page
holland 1 (1).png

Казкові сади Італії

Автобусний тур - 5 днів унікальної подорожі по найгарніших місцях Італії.

Середина - кінець травня

Rectangle 218.png
14 495 грн    17 000 грн
Вартість:

Ідеальна подорож для любителів природи

Фішки туру

Комфортна дорога. Без нічних переїздів

Проживання в перевірених готелях 3-4*. Сніданки в готелях

Проїзд у якійсному автобусі вищого єврокласу

Кожному учаснику подарунки від - Florium.ua

Професійне фото та відео на згадку

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ

День 0

Вечірній виїзд з Ужгорода. 

- Перетин кордону
- Транзит територією Європи

З гарним настроєм та веселою компанією сідаємо в зручний автобус та направляємось до кордону. 

Нічний переїзд до Верони.

День 1 МістоКраків

День 1

Снідаємо та йдемо знайомитись з містом.

На ваш вибір оглядова екскурсія (10 євро)  або вільний час у місті.

Верона - дивовижна, з більш ніж двотисячолітньою історією затишно розташувалася на берегах річки Адідже, що бере початок десь в далеких Альпах. Вважається місцем паломництва закоханих, адже саме тут розгорталася трагічна історія Ромео і Джульєтти, що вийшла з-під пера Шекспіра.  Під час екскурсії ми побачимо сад і палац Джусті у Вероні. Сім'я Джусті була однією з найбагатших і найвпливовіших родин Італії.

Пропонуємо поїздку в місто Сірміоне, що знаходиться на березі озера Гарда (факультативно).

Вузький півострів довжиною 4 кілометри косою врізається в озеро Гарда. Найбільше в Італії і найчистіше у Європі озеро розташоване біля південного підніжжя Альпійських гір. На косі, як квітка посеред води, розкинулося місто Сірміоне. Ще не діставшись центральної частини, стає зрозуміло, що потрапляєш у зону вишуканого відпочинку. Ошатні кольорові вілли і чепурні алеї милують око.

Поселення в готель. Відпочинок.

День 2

Бергамо - озеро Комо

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд до Бергамо.

Можна провести день в цьому невеликому, але надзвичайно затишному та красивому місті або обрати маршрут по захоплюючим віллам на озерах північної Італії.

Вілла Карлота на озері Комо  та її італійський сад (факультативно)

романтичний сад гортензій, сад англійських троянд, камелії, неймовірні цитрусові тунелі - розкіш парку балує не тільки багатими колекціями рослин, але й вишуканим ландшафтним дизайном, наявністю ряду монументальних дерев та архітектурним рішенням самої вілли.  Парк вілли Карлото зустрічає прекрасним ботанічним садом і шедеврами мистецтва на площі більше 70 тис. квадратних метрів.

Вілла Таранто на озері Маджоре та її ботанічний сад  (факультативно)

у 1931 році капітан Ніл Мак Ічарн з Шотландії придбав чудовий маєток на березі озера Маджоре, перетворивши його в один з найрозкішніших і мальовничих садів в Європі. Сьогодні на віллі Таранто ростуть дуже рідкісні рослини зі всього світу, все ще розташовані в гармонійному порядку, створеному особисто капітаном Нілом. Сад вілли розділений на мальовничі зони: «Валлетта», побудована після грандіозних робіт і проводки іригаційної системи від озера; «Терасні сади» з їх водоспадами; штучні озера, переповнені водяними ліліями і квітами лотоса; «Зимовий сад», «Болотний сад» і декоративні фонтани.

Виїзд до готелю. Ночівля перед Болоньєю.